Pjaniću 15 minuta u pobjedi Bešiktaša, Višći cijeli meč u remiju Trabzona

Nogomet 09. apr 202222:24 0 komentara
Beşiktaş

Remijem na gostovanju Trabzonu (0:0), u 32. kolu šampionata, fudbaleri Trabzona nastavili su hod ka tituli. U derbiju gornjeg dijela tabele, Bešiktaš je sa lakoćom pobijedio Alanyu (4:1).

Iako su fudbaleri Trabzona imali više od igre i udaraca ka golu, u meču sa Gaziantepom mreže su mirovale.

Fudbaleri Bešiktaša, do odlaska na odmor, riješili su dileme. Goste iz Alanye načeo je Michy Batshuayi, na asistenciju Ghezzala, u prvoj akciji. Alanya je izjednačila sredinom prvog poluvremena, preko Karače, posle dodavanja Bingola. Do odmora, Josef i superraspoloženi Batshuayi obezbijedili su crno-bijelima velikih 3:1. Konačan rezultat postavio je Yalcin, posle dodavanja Yilmaza, u 78. minutu.

Miralem Pjanić ušao je u igru umjesto Rachida Ghezzala u 75. minutu.