Pobjeda Demirovića i Augsburga, Juranoviću asistenciju u debiju za Union Berlin

Nogomet 25. jan 202322:54 0 komentara
Printscreen

U 17. kolu Bundeslige Union Berlin je slavio 2:1 na gostovanju kod Werdera, a asistenciju u debiju je upisao je hrvatski reprezentativac Josip Juranović. Ermedin Demirović odigrao je svih 90 minuta u u pobjedi Augsburga 1:0 nad Monchengladbachom.

Četiri uzbudljiva bundesligaška susreta odigrana su za kraj 17. kola. Union je pobijedio Werder na gostovanju (1:2) te tako došao do druge pozicije na tablici. Za sjajnu ekipu iz Berlina debitirao je Josip Juranović te u debiju upisao asistenciju za pobjedu.

Za vodstvo Werdera u 13. minuti zabio je Pieper, izjednačio je Haberer u 18. minuti, a u 46. je na asistenciju Juranovića za preokret i pobjedu 2:1 prekrasan gol zabio Behrens.

Reyna u 90+3 donio pobjedu Dortmundu

Augsburg je kod kod kuće slavio (1:0) protiv Borrusije Monchengladbach, jedini zgoditak postigao je Mergim Berisha. Hrvatski fudbaler Dion Drena Beljo počeo je utakmicu te je postigao gol koji je poništen. Ermedin Demirović odigrao je cijelu utakmicu za Augsburg.

Bayer iz Leverkusena slavio je protiv Bochuma (2:0), strijelci za Apotekare bili su Tapsoba i Hložek.

Freiburg i Eintracht iz Frankfurta u uzbudljivoj utakmici su remizirali (1:1). Poveo je Eintrach golom Kolo Muania, a za Freiburg je izjednačio Ginter.