Razigrani PSG teroriše Maccabi: Messi pokazuje da ponovo uživa u fudbalu (VIDEO)

Nogomet 25. okt 202221:59 0 komentara
REUTERS/Sarah Meyssonnier

Rasterećeni fudbaleri Paris Saint Germaina u prvom poluvremenu 5. kola grupne faze UEFA-ine Lige prvaka postigli su čak četiri pogotka protiv Maccabija iz Haife.

Svece je u prednost doveo Leo Messi fenomenalnim pogotkom iz 19. minute. Mbappe je odložio loptu na stranu za Argentinca, a ovaj vanjskom matirao golmana gostiju Cohena i pokazao da ponovo uživa u fudbalu.

Gol Messija pogledajte OVDJE.

Do kraja poluvremena Leo se još jednom upisao u listu strijelaca, a po jednom su to učinili Neymar i Mbappe.

Jedini gol za goste postigao je Seck u 38. minuti.

U drugom susretu ove grupe na poluvremenu Benfica vodi protiv Juventusa sa 3:1. Stara dama ukoliko ne napravi čudo bit će eliminisana iz najelitnijeg klupskog takmičenja na svijetu.