Ronaldu dovoljno poluvrijeme za hat-trick, pobjeda Al Nassra

Nogomet 25. feb 202318:27 0 komentara
REUTERS/Ahmed Yosri

Fudbaleri Al Nassra u 18. kolu Premier lige Saudijske Arabije savladali su u gostima ekipu Damaca sa 0:3.

Svi golovi viđeni su u prvom dijelu, a sve ih je postigao sjajni Portualac Cristiano Ronaldo.

Prvi je viđen u 18. minuti. Prethodno je sudija pokazao na bijelu tačku, a Ronaldo bio siguran izvođač.

Pet minuta kasnije Al Ghannam asistent, a Ronaldo strijelac.

Konačan rezultat postavljen je u 44. minuti. Ovoga puta Yahya je centrirao, a Ronaldo matirao golmana gostiju Zeghbu.

Za Ronalda je ovo bio osmi gol u Premier ligi Saudijske Arabije na pet odigranih mečeva.

Njegov Al Nassr nakon ove pobjede lider je na tabeli sa 43 osvojena boda, Damac je 7. sa 22 boda.