Samba na Old Traffordu: Brazilci asistirali i pogađali (VIDEO)

Nogomet 28. jan 202323:02 0 komentara
OLI SCARFF / AFP

Manchester United je u posljednjem subotnjem duelu FA Kupa savladao Reading na svom Old Traffordu sa 3:1.

Sva četiri gola viđena su u drugom poluvremenu, a zanimljivo da su strijelci svih golova za Crvene đavole bili Brazilci.

Casemiro je pogodio dva puta i to u razmaku od svega tri minuta.

Prvo je zatresao mrežu gostiju u 55. minutu na asistenciju Antonyja, da bi u 58. povisio na 2:0 poslije dodavanja Freda.

U 66. minutu je Fred postigao i treći gol za domaće, a strijelac utešnog gola za Reading bio je Mbengue u 72. minutu.

Inače, gol Marcusa Rašforda u prvom poluvremenu poništen je poslije intervencije VAR, a gosti su posljednjih pola sata utakmice igrali sa desetoricom, pošto je dva žuta kartona dobio veteran Andy Carroll.