Sead Kolašinac donio veliku pobjedu Marseilleu protiv Monaca (VIDEO)

Nogomet 13. nov 202222:50 0 komentara
Valery HACHE / AFP

Fudbaleri Marseillea savladali su u derbi susretu 15. kola francuske Ligue 1 u gostima tim Monaca rezultatom 2:3. Junak je bio reprezentativac BiH Sead Kolašinac koji je u sedmoj minuti nadoknade donio pobjedu timu sa Velodroma.

Poveo je Marseille u 35. minuti fenomenalnim pogotkom Alexisa Sancheza, ali je Ben Yedder deset minuta kasnije sa bijele tačke poravnao rezultat.

Volland u 72. minuti donosi preokret Monacu, ali deset minuta kasnije Veretout donosi poravnanje Marseilleu.

I kada su svi mislili da će meč biti završen bez pogodaka na scenu je stupio Sead Kolašinac koji je u 83. minuti zamijenio Gigota. Seo se sjajno snašao nakon centaršuta Payeta i matirao golmana Nubela.

REUTERS/Eric Gaillard

Kol Seada Kolašinac pogledajte OVDJE.

Marseille tako na pauzu ide sa 4. pozicije i 30 osvojenih bodova. Monaco je 6. sa tri boda manje.