Sin postigao gol za preokret, otac/trener ga nagradio “šamarom” (VIDEO)

Nogomet 09. jan 202212:05 0 komentara
REUTERS/Pedro Nunes

Fudbaleri Porta sinoć su u gostima savladali ekipu Estorila nakon preokreta 3:2 i tako se izdvojili na liderskoj poziciji na tabeli.

Pobjeda je bila emotivna i još posebnija za trenera Sergia Conceicaoa jer je gol za pobjedu postigao njegov sin Francisco.

Francisco je ušao u igru u 87. minuti, a tri minute kasnije je postigao gol za veliku pobjedu i perokret.

Treba istaći da je Estoril vodio na poluvremenu sa 2:0, ali su prethodno Taremi i Luis Diaz donijeli poravnanje, a mladi 19-godišnji Conceicao pobjedu.

Nakon pobjede Francisco je otrčao do oca, a ovaj mu je u zanosu i velikom uzbuđenju “poklonio” par šamara.

Francisco Conceicao je produkt akademije Porta, a ovo mu je bio 12 nastup ove sezone i prvi pogodak.