Sjajni Jesus junak Arsenala, poker Cityja

Nogomet 13. aug 202218:52 0 komentara
REUTERS/Tony Obrien

Arsenal je u drugom kolu Premier lige s 4:2 pobijedio Leicester, a s dva gola i dvije asistencije briljirao je Jesus.

Jesus je zabio u 23. i 35. minuti, da bi nadu Lisicama autogolom dao Saliba u 53. minuti. Samo dvije minute kasnije Xhaka pogađa za 3:1. Maddison je u 74. zabio za 3:2, da bi konačan rezultat postavio Martinelli u 76. minuti.

Do druge pobjede na otvaranju sezone stigao i Manchester City koji je s 4:0 pobijedio Bournemouth.

Gundogan, De Bruyne, Foden i autogol Lerma bili su dovoljni za nova tri boda Građana.

Southampton i Leeds odigrali su 2:2, iako su gosti imali 2:0 golovima Rodriga. Aribo i Walker-Peters ipak spašavaju bod domaćinu.

U utakmicama Brighton – Newcastle te Wolves – Fulham nije bilo golova.