Sudija prekinuo meč u prvenstvu Srbije, kako bi bivši fudbaler Sarajeva iftario

Nogomet 01. apr 202313:36
FK Novi Pazar

Fudbaleri Novog Pazara savladali su 3:1 Mladost u Lučani i tako ostali u borbi za mjesta koja vode u Evropu naredne sezone.

Miloš Mijić doveo je Pazarce do vodstva u 27. minuti utakmice, a Nemanja Zunić izjednačio je sedam minuta kasnije, što je i bio rezultat prvog dijela.

Ekipa Davora Berbera preko Bogdanovskog i Majedevca riješila je pitanje pobjednika u nastavku.

U vrijeme iftara glavni sudija prekinuo je utakmicu, kako bi igrači koji poste mogli konzumirati hranu i vodu.

“Po preporuci UEFA sudija prekida utakmicu u vrijeme Iftara kako bi igrači koji poste prekinuli ramazanski post, što je Lazar Lukić i učinio na večerašnjoj utakmici u Lučanima.” napisali su na zavničnoj stranici FK Novi Pazar.

Na fotografija koju su objavili iz kluba, nalazi se bivši fudbaler Sarajeva Numan Kurdić.