Torino minimalno protiv Đurićeve Salernitane

Nogomet 02. apr 202222:50 0 komentara
REUTERS/Massimo Pinca

Fudbaleri Torina savladali su u posljednjem subotnjem susretu 31. kola talijanske Serie A na gostovanju ekipu Salernitane sa 0:1.

Trenutak odluke desio se u 18. minuti kada je Andrea Belotti bio siguran sa bijele tačke. Prethodno je isti igrač fauliran od strane Federica Fazia.

Povremeni reprezentativac Bosne i Hercegovine Milan Đurić za Salernitanu je igrao do 77. minute kada ga je zamijenio Mikael. Imao je i veoma dobru šansu u finišu prvog dijela, ali je loptu iz veoma dobre situacije poslao preko gola.

Torino nakon ove pobjede zauzima 11. mjesto na tabeli Serie A sa 38 bodova, dok je Salernitana posljednjeplasirana sa samo 16 osvojenih bodova.