Velež je napadao, ali Sloboda nosi vrijedan bod sa stadiona Rođeni

Nogomet 19. mar 202321:00 0 komentara
F.Z./N1

Fudbaleri Veleža i Slobode remizirali su u 23. kolu Premijer lige BiH, a meč je završen rezultatom 0:0.

Rođeni su bili mnogo bolji rival na startu susreta, a prvu priliku imao je Wallace u devetoj minuti kada je šutirao u živi zid.

Nakon toga pokušao je i Blagojević, ali je udarac otišao visoko preko gola.

Prijetio je Hrkać, a potom i Dejanović, ali se rezultat do poluvremena nije mijenjao.

Imali su inicijativu Rošeni i u drugom dijelu, dok je Sloboda vrebala šansu iz kontra napada.

U 70. minuti Hasanović je prijetio sa distance, ali je šut otišao preko gola.

Pokušavao je Velež i do kraja susreta, ali se rezultat nije mijenjao pa je Sloboda osvojila vrijedan bod u borbi za opstanak.

Nakon ovog boda Velež je 5. na tabeli sa 34 osvojena boda, Sloboda je 7. sa 10 bodova manje.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad