Željo kiksao na rođendan Manijaka, Širokom minimalac protiv Tuzle (FOTO)

Nogomet 19. nov 202219:24 0 komentara
F.Z./N1

Fudbaleri Željezničara remizirali su na Grbavici sa Posušjem 1:1 i "pokvarili" slavlje Manijaka koji su slavili 35. rođendan. U istom terminu Široki je upisao minimalnu pobjedu protiv Tuzla Cityja.

Armin Hodžić doveo je plave u vodstvo u 35. minuti. Bio je to četvrti gol sezone za fudbalera Želje.

Vrijedan bod timu sa Mokrog Doca osigurao je Toni Jović, također četvrtim ovosezonskim golom, a nakon kardinalne greške golmana domaćih Josipa Bendera.

Željo je do kraja ostao i sa igračem manje, jer je isključen Luka Malić u 94. minutu.

F.Z./N1

Željo je četvrti sa 29 bodova, a Posušje sedmo sa šest bodova manje.

F.Z./N1
F.Z./N1
F.Z./N1
F.Z./N1
F.Z./N1

U drugom meču koji se igrao u istom terminu Široki je golom Ilije Bagarića u 60. minuti pobijedio Tuzla City. Širokrbiježani su se izjednačili sa liderom Zrinjskim sada imaju 26 bodova, a Tuzla je na poziciji broj 8 sa 21 osvojenim bodom.

Spektakularna bakljada Manijaka na Grbavici: Hodžić im čestitao golom (VIDEO)

Kolo će biti kompletirano sutra, a na rasporedu su još tri meča: Leotar-Sarajevo, Sloboda-Igman i Zrinjski-Borac.

Slijedi nakon toga zimska pauza, a fudbal se na terene Premijer liga BiH vraća krajem februara.