Đekanović završila svoj nastup na Olimpijskim igrama

Ostali sportovi 24. jul 202107:39 1 komentar
OK BIH

Tatjana Đekanović, prva od bh. sportista koja je nastupila na Olimpijskim igrama u Tokiju završila je svoj nastup osvojivši 47. mjesto.

U disciplini 10 metara vazdušna puška ostvarila je rezultat od 613.2 kruga i tako zauzela 47. mjesto od 50 takmičarki.

Zlatnu medalju osvojila je Kineskinja Yang Qian, srebrnu  Ruskinja Anastasia Galeshina, a bronza je pripala Švicarkinji Nini Christen.

Naša najmlađa olimpijka mostarska plivačica Lani Pudar danas debituje na OI danas u 12.30 sati po našem vremenu.  Ulazak u polufinale u disciplini 100 metara delfin nastojat će izboriti kroz treću kvalifikacionu grupu.