Francuzi razbili Ukrajince, Crnogorci dobili Makedonce

Ostali sportovi 15. jan 202220:13 0 komentara
REUTERS/Ognen Teofilovski

Francuska je u prvoj utakmici drugog kruga skupine C s uvjerljivih 36:23 pobijedila Ukrajinu.

Od prve minute kvalitet Francuza došao je do izražaja, da bi na poluvremenu bilo plus šest 17:11. U nastavku je ta prednost rasla do konačnih plus 13 (36:23).

Kod Francuza najbolji je bio Nahi sa pet golova, dok je kod Ukrajinaca najbolji bio Horiha sa sedam golova.

U grupi A Crna Gora je s 28:24 pobijedila Sjevernu Makedoniju te tako stigla do prve pobjede na Euru. Crnogorci su tako osvojili prve bodove, a večeras još igraju dvije neporažene momčadi iz te grupe Danska i Slovenija.

Do prve pobjede stigli su i domaćini Slovaci koji su u grupi F bili bolji od Litve 31:26. U toj grupi večeras još igraju Norveška i Rusija.