Murray nakon maratona u drugom kolu Indian Wellsa

Tenis 10. mar 202308:40 0 komentara
Jayne Kamin-Oncea-USA TODAY Sports

Britanac Andy Murray plasirao se u drugo kolo ATP turnira u Indian Wellsu, nakon što je savladao Argentinca Etcheverryja.

Murray je u drugo kolo prošao dosta teže od očekivanog, a Argentinac je pao u tri seta nakon duga 3 sata i 14 minuta igre.

Nekada prvi igrač svijeta je izgubio prvi set u tie breaku, a zatim u drugom lako slavio rezultatom 6:1.

U posljednjem setu gledali smo veliku borbu. Na kraju je Etcheverryiju presudio deveti gem u kojem je izgubio svoj servis, a Murray je na kraju slavio sa 6:4. U sljedećem kolu Britanac će igrati protiv Pabla Carrena Buste.

Od ostalih mečeva odigranih sinoć bilježimo poraz Dominica Thiema od francuza Mannarina i pobjedu Richarda Gasuqeta nad hrvatom Bornom Gojom.