Oglas

Doboj: Vozilo završilo u rijeci Bosni, vozač lakše povrijeđen

author
SRNA
14. apr. 2021. 20:42
protesti MUP RS 1
N1/ilustracija | N1/ilustracija

Vozač čiji su inicijali N.M. iz Doboja lakše je povrijeđen nakon što je večeras automobilom sletio u rijeku Bosnu u naselju Ševarlije, rečeno je u Policijskoj upravi Doboj.

Oglas

Vozač je izašao iz vozila i nalazi se u dobojskom bolnici. Automobil "golf pet" i dalje je u vodi.

Saobraćajna nezgoda dogodila se oko 19.00 časova.  Policija vrši uviđaj.




Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad




Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama