Oglas

Pješak poginuo na magistrali u Mostaru

author
N1 BiH
08. okt. 2022. 14:59
viber-slika-2020-09-17-13-535-11
Hercegovna info | Hercegovna info

Pješak (70) kojeg je danas nešto iza 12:00 sati na magistrali u Mostaru udario automobil, preminuo je od posljedica zadobijenih povreda.

Oglas

Ovu informaciju za N1 je potvrdio glasnogovornik MUP-a Hercegovačko-neretvanskog kantona Ljudevit Marić rekavši da se nesreća desila u mjestu Mazoljice.

"Stradao je muškarac 1952. godište kojeg je ekipa Hitne pomoći prevezla u bolnicu 'Dr. Safet Mujić' u kojoj je i preminuo", rekao je Marić.

Nije imao detalje o vozilu niti o uzroku nesreće, ali je rekao da je slučaj preuzeo dežurni tužilac HNK-a.

Uviđaj su na mjestu nesreće obavili pripadnici PU Mostar, a više informacija bit će poznato nakon što se obave sve zakonom predviđene istražne radnje.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama