Tragedija na bh. cesti, poginuo pješak

U saobraćajnoj nesreći u Tuzli poginuo je pješak, rečeno je Srni u Ministarstvu unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona.
Oglas
Muškarca, koji se kretao pješke, udario je automobil danas oko 17.00 sati.
Na mjesto događaja je upućena ekipa Službe hitne medicinske pomoći Doma zdravlja Tuzla, ali je pješak preminuo usljed teških povreda koje je zadobio u nesreći.
Dežurni ljekar konstatovao je smrt na mjestu nesreće.
Identitet poginule osobe se utvrđuje, a policija će nakon uviđaja nastaviti rad na dokumentovanju ove saobraćajne nesreće.
Više tema kao što je ova?
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas