
Grad Beč je 2015. godinu proglasio "Godinom pješačenja", a ova tema podrazumijeva brojne aktivnosti kojima se nastoji povećati broj pješaka u gradu, ukazati na pozitivni učinak hodanja na zdravlje i okoliš, a pješačenje kao najjednostavniji vid kretanja učititi popularnijim.
Oglas
[caption id="attachment_63402" align="alignnone" width="750"]
Više tema kao što je ova?
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas