Oglas

Dnevnik istraživača Antarktika pronađen poslije 100 godina

author
Beta
23. okt. 2014. 11:15
>
11:15
antartik istrazivanje epa
EPA | EPA

Dnevnik fotografija Georgea Murrayja Levicka, naučnika koji je učestvovao u ekspediciji na Antarktiku, pronađen je poslije više od 100 godina ukopan u debelom sloju leda.

Oglas

[caption id="attachment_16492" align="alignnone" width="750"]

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama