
Ljudsko lice je jedinstveno, kao što ne postoje dva ista otiska prsta, tako ne postoje ni dva identična lica. Kada bi svi izgledali isto, svijet bi bio prilično dosadan.
Oglas
[caption id="attachment_20812" align="alignnone" width="750"]
"Naravno da ljude prepoznajemo i po drugim osobinama - njihovoj visini, stasu. Međutim, smatramo da je lice dominantan način da se ljudi identifikuju", zaključio je Šihen.
Više tema kao što je ova?
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas