
Indijski premijer Narendra Modi, poznat kao strastveni ljubitelj joge, imenovao je novog ministra koji bi trebao promovirati taj drevni sustav duhovnih i tjelesnih vježbi kao i različite oblike indijske tradicionalne medicine.
Oglas
[caption id="attachment_25612" align="alignnone" width="750"]
AAYUSH je ranije bio dio ministarstva zdravlja. Vlada je i ranije najavila da će dati zamah tradicionalnoj medicini sa specijalnim fokusom na ajurvedu.
Ona želi ustanoviti odjele i bolnice koje će nuditi tradicionalnu medicinu čime bi se u zemlji trebale poboljšati zdravstvene usluge.
Modi, vegetarijanac koji godinama prakticira jogu, veliki je zagovornik tog sistema kao i tradicionalne medicine.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas