Oglas

Grabar Kitarović se izvinjava zbog srpskih čokoladica

author
Hina
07. dec. 2016. 18:44
>
18:47
kolinda
N1/Reuters | N1/Reuters

Predsjednica Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović danas je komentarisala reakciju Dubrovčana koji su osudili njezin gest tokom obilježavanja godišnjice sukoba sa JNA kada je dijelila djeci u vrtićima svoju fotografiju i čokoladice proizvedene u Srbiji.

Oglas

Grabar Kitarović je istaknula da je bila time neugodno iznenađena. Rekla je da nije osobno provjeravala sadržaj košarica podijeljenih djeci.

"Iznimno sam razočarana jer osobno zastupam i podržavam kampanju Kupujmo hrvatsko. U toj košari su se našli proizvodi koji nisu bili hrvatske proizvodnje, a koji se nalaze na hrvatskom tržištu. Hrvatska predsjednica mora promicati hrvatske proizvode i to se više neće dogoditi“, rekla je. 

Izvijestila je da je utvrđeno da je jedna od hrvatskih tvrtki iz Vukovara pakirala tu košaru.

"Roditeljima koji su dobili te čokoladice ćemo se ispričati i poslati hrvatske proizvode", dodala je Grabar Kitarović.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama