Crna Gora: Autobus sletio sa magistrale, jedna žena poginula

Teška saobraćajna nesreća dogodila se oko 18 sati na putu između Bara i Ulcinja, kada je autobus, albanskih registarskih oznaka AA 581JX, sletio sa magistrale u mjestu Mrkojevičko polje.
Oglas
[caption id="attachment_55412" align="alignnone" width="750"]
Nezvanično, u autobusu su bila 53 putnika od kojih je šest osoba teže povrijeđeno, a 17 lakše.
Povrijeđene iz autobuske nesreće prevoze do barske bolnice, a teško povrijeđeni se prebacuju i u Klinički centar u Podgorici, prenose crnogorski mediji.
Prema nezvaničnim informacijama mještani, policija i vatrogasci uspjeli su da izvuku oko 30-ak putnika.
Ostali putnici su i dalje zarobljeni u autobusu, a lokalne vlasti su angažovale mehanizaciju da izvuče autobus.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas