Oglas

Crna Gora: Autobus sletio sa magistrale, jedna žena poginula

author
Jasmin Mušanović
26. dec. 2014. 22:03
>
22:07
Autobus
EPA/Ilustracija | EPA/Ilustracija

Teška saobraćajna nesreća dogodila se oko 18 sati na putu između Bara i Ulcinja, kada je autobus, albanskih registarskih oznaka AA 581JX, sletio sa magistrale u mjestu Mrkojevičko polje.

Oglas

[caption id="attachment_55412" align="alignnone" width="750"]

Nezvanično, u autobusu su bila 53 putnika od kojih je šest osoba teže povrijeđeno, a 17 lakše.

Povrijeđene iz autobuske nesreće prevoze do barske bolnice, a teško povrijeđeni se prebacuju i u Klinički centar u Podgorici, prenose crnogorski mediji.

Prema nezvaničnim informacijama mještani, policija i vatrogasci uspjeli su da izvuku oko 30-ak putnika.

Ostali putnici su i dalje zarobljeni u autobusu, a lokalne vlasti su angažovale mehanizaciju da izvuče autobus.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama