Oglas

Srbija uputila demarš zbog zastave "Velike Albanije"

author
FENA
12. jan. 2015. 11:07
>
11:07
dacic lavrov epa
EPA | EPA

Prvi potpredsjednik Vlade Srbije i šef diplomacije Ivica Dačić izjavio je da je Srbija uputila demarš Albaniji zbog toga što se zastava "Velike Albanije" pojavila na rezidenciji albanskog premijera.

Oglas

[caption id="attachment_62882" align="alignnone" width="750"]

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama