Oglas

Nova pucnjava u Zagrebu, nekoliko ljudi je u bolnici

author
N1 Info
21. sep. 2018. 23:46
>
00:17
PXL_280318_20162909
Ilustracija | Ilustracija

Kod križanja Vukovarske i Držićeve ulice u Zagrebu u petak navečer došlo je do pucnjave, potvrdila je Policijska uprava zagrebačka.

Oglas

Nekoliko ljudi je primljeno u Kliniku za traumatologiju, a nekoliko je osoba samo pristupilo u VIII. policijsku postaju, rekli su iz policije.

Na terenu je velik broj policajaca i vatrogasaca.

Za promet je zatvoren sjeverni dio Avenije Grada Vukovara do križanja s Držićevom u smjeru zapada.

Na mjestu događaja našao se satiričar Domagoj Zovak, urednik emisije Prime Time.

"Znači bio sam jedan auto ispred ovoga. Čujem pucnjeve iza sebe. U retrovizoru vidim ljude kako se sagibaju u autu iza mene. U desnom retrovizoru vidim debila bradatog kako skače na haubu Audija, upada u auto i bježe kroz zeleno dalje niz Vukovarsku. Bile su neke strane registracije na PH", napisao jee Zovak na Facebooku.

Podsjetimo, prošli tjedan, u srijedu, u Vukomercu su se sukobile dvije obitelji, a zbog paljbe iz kalašnjikova ispred OŠ Vukomerec, i to baš u vrijeme kad su djeca izlazila s nastave, u tom zagrebačkom kvartu je zavladala atmosfera panike i straha.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama