
N1 televizija je od stanovnika Zagreba željela čuti razmišljanje o sezonskoj gripi od koje boluje značajan dio populacije u susjednoj Hrvatskoj. Zanimljivo i komično objašnjenje ovog zdravstvenog problema nam je dao jedan stariji stanovnik hrvatske prijestolnice.
Oglas
"Ne postoji gripa zlato moje. 82 godine. Nikada bolestan nikada kod doktora. To zapamtite svi. Sramota za penzionere, uništili su zdravstvo. Boli me ruka, boli me noga. Vježbaj pi*da ti materina", poručio je Zagrebčanin.
https://twitter.com/IlijaJandric/status/1086632122637537280
N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas