Oglas

Broj stradalih u prevtranju autobusa u Sjevernoj Makedoniji porastao na 15

author
Anadolija
16. feb. 2019. 14:32
>
14:36
autobus Makedonija
Anadolija | Anadolija

Još jedna osoba koja je bila povrijeđena u saobraćajnoj nesreći na autoputu Skoplje-Tetovo je preminula, čime je broj poginulih povećan na 15.

Oglas

U saopštenju Ministarstva zdravlja Republike Sjeverne Makedonije navodi se da je na Klinici za anesteziju, reanimaciju i intenzivnu njegu - KARIL u Skoplju, jutro u pet sati preminuo još jedan putnik autobusa koji se 13. februara prevrnuo na autoputu u blizini sela Laskarci.

Kako je saopćeno, radi se o 39-godišnjem muškarcu koji je u nesreći zadobio teške povrede na grudima i plućima i u prvi mah je prebačen u bolnicu '8. septembar', ali je zbog ozbiljnosti povreda premješten u KARIL.

U nesreći putničkog autobusa 13. februara na autoputu Skoplje - Tetovo u blizini sela Laskarci, na izlazu iz Skoplja za Tetovo, povrijeđeo je od 30 ljudi.

N1 pratite putem aplikacija za Android| iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter| Facebook| Instagram i UŽIVO na ovom linku.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama