Oglas

Demonstranti ispred stanice policije, Vučić napustio zgradu Predsjedništva

author
N1 Srbija
17. mar. 2019. 17:37
>
17:42
demonstranti
N1 | N1

Demonstranti predvođeni liderima Saveza za Srbiju stigli su danas nešto pre 16 časova ispred stanice policije u Ulici 29. novembra. Ispred policijske stanice je policijski kordon. Bulevar despota Stefana je blokiran.

Oglas

Ispred policijske stanice u Bulevaru despota Stefana sa demonstrantima su roditelji uhapšenih zbog sinoćnjeg upada u zgradu Radiotelevizije Srbije, kao i advokati.

Lider Dveri Boško Obradović pozvao je sa megafona ministra unutrašnjih poslova Srbije Nebojšu Stefanovića, koji se nalazi u dvorištu policijske stanice, da dođe i razgovara sa roditeljima uhapšene djece.

On je pozvao policiju da uhapsi lidere Saveza za Srbiju i kazao da se neće pozivati na poslanički imunitet.

Obradović je naprednjacima poručio da im ne pada na pamet da izvode pristalice da se obračunavaju sa građanima i da ne prave građanski rat.

Ispred policijske stanice su Vuk Jeremić, Dragan Đilas, Zoran Lutovac, Marinika Tepić, Nebojša Zelenović, Borko Stefanović.

Ministar Stefanović nalazi se u dvorištu policijske stanice u Ulici despota Stefana.

U međuvremenu, Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić napustio je zgradu Predsjedništva. Dio građana okupljen na Andrićevom vencu mu je dobacivao, a on im je samo mahnuo, sjeo u automobil i odvezao se.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/ iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama