Oglas

Roditelji uhapšenih pušteni u zgradu policijske stanice

author
N1 Srbija
17. mar. 2019. 18:31
>
18:37
20190317_2_35479097_42682732
Anadolija | Anadolija

Roditelji uhapšenih mladića, koji su se sa demonstrantima nalazili ispred sedišta gradske policije u Beogradu, pušteni su u zgradu da bi vidjeli svoju djecu, saopštili su organizatori protesta.

Oglas

Prethodno je jedan od lidera Saveza za Srbiju Boško Obradović pozvao ministra unutrašnjih poslova Nebojšu Stefanovića, koji se nalazi u dvorištu policijske stanice, da dođe i razgovara sa roditeljima uhapšene djece.

Dio građana približio se samom ulazu u policijsku stanicu "29. novembar" iz Porečke ulice, gde je postavljen policijski kordon.

Pojedini demonstranti gađali su zgradu policijske stanice flašicama vode, a prema navodima učesnika protesta, nekoliko osoba je privedeno tom prilikom, javljaju reporteri N1 sa lica mjesta.

Kako N1 saznaje od učesnika protesta, oni su riješeni da ostanu ispred policijske stanice sve dok ne budu puštene sve osobe koje su privedene zbog sinoćnjeg upada u zgradu RTS-a.

Plan im je da se, nakon toga, ponovo upute do zgrade RTS-a u Takovskoj.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/ iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama