Oglas

Miletić: Slika ispred Pinka bila malo tužna, kao kad ti niko ne dođe na rođendan

author
N1 Srbija
07. apr. 2019. 11:37
>
11:40
Miroslav Miletić
N1 | N1

Novinar Miroslav Miletić ocijenio je u razgovoru za N1 da je "slika ispred Pinka bila malo tužna". "Znaš kad praviš rođendan i niko ti ne dođe. DJ Mukica ili DJ Lonely, bilo je tužno u svakom slučaju. Šteta, Savez za Srbiju je odgovoran za tu tugu i muku gospodina Mitrovića", kaže Miletić.

Oglas

Govoreći o najavljenom protestu 13. aprila u Beogradu, Miletić kaže da misli da 13. neće biti ništa, "biće 14. sutradan".

Na jučerašnjem protestu "Jedan od pet miliona", demonstranti nisu šetali do TV Pink. Lideri Saveza za Srbiju nešto prije 18 sati ispred TV Pink položili su vijenac i fotografiju u počast ubijenog lidera Građanske inicijative SDP Olivera Ivanovića.

Kako kaže Miletić, "bilo je tužno juče ispred Pinka''. Pogledajte kompletan razgovor.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama