
U stanu u središtu Zagreba u subotu ujutro došlo je do eksplozije koja je, kako se doznaje, najvjerojatnije posljedica samoubojstva bombom.
Oglas
Prema prvim podacima zagrebačke policije eksplozija se dogodila oko sedam sati u zgradi u Amruševoj ulici.
Mediji javljaju da je u stambenoj zgradi na kućnom broju 5 u stanu u visokom prizemlju pronađena mrtva osoba.
Druge osobe nisu ozlijeđene, doznaje se od policije koja provodi očevid.
Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez dozvole. Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas