Stanovnici Kajzerice zgroženi stravičnim masakrom, beba preživjela

Jutro nakon stravičnog ubojstva očevid na zagrebačkoj Kajzerici još uvijek traje, a stanovnici ovog kvarta su u šoku.
Oglas
Muškarac koji je sinoć u obiteljskoj kući ubio šestero ljudi (dva muškarca, tri žene i desetogodišnje dijete) nakon krvavog pogoda dao se bijeg, a nakon što ga je policija locirala u Brezovici, počinio je samoubojstvo.
Masakr je preživjela beba koja je neozlijeđena i zbrinuta.
"U šoku smu, ovo je inače miran kvart", pričaju jutros stanovnici ovog novozagrebačkog naselja za Dnevnik.hr
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas