Oglas

Albanskom ambasadoru u Beogradu uručen demarš

author
Anadolija
15. okt. 2014. 19:51
>
19:56
iljir_bocka.jpg
Tanjug | Tanjug

Ambasadoru Republike Albanije u Beogradu, Iljiru Bočki, danas je u Ministarstvu spoljnih poslova Republike Srbije uručen najoštriji demarš povodom velikoalbanskih provokacija tokom jučerašnje fudbalske utakmice između Srbije i Albanije, saopćilo je večeras Ministarstvo spoljnjih poslova Srbije.

Oglas

[caption id="attachment_13652" align="alignnone" width="750"]

"Srbija predano radi na njegovanju dobrih odnosa sa susjedima, od kojih očekuje isti takav pristup, i neće tolerisati ovakve provokacije", navedeno je u saopćenju.

Albanskom ambasadoru predočeno je da Srbija očekuje od albanskih zvaničnika jasnu osudu sinoćnjih incidenata, što bi, kako je navedeno, bio prvi neophodan korak ka prevazilaženju problema.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama