
Ambasadoru Republike Albanije u Beogradu, Iljiru Bočki, danas je u Ministarstvu spoljnih poslova Republike Srbije uručen najoštriji demarš povodom velikoalbanskih provokacija tokom jučerašnje fudbalske utakmice između Srbije i Albanije, saopćilo je večeras Ministarstvo spoljnjih poslova Srbije.
Oglas
[caption id="attachment_13652" align="alignnone" width="750"]
"Srbija predano radi na njegovanju dobrih odnosa sa susjedima, od kojih očekuje isti takav pristup, i neće tolerisati ovakve provokacije", navedeno je u saopćenju.
Albanskom ambasadoru predočeno je da Srbija očekuje od albanskih zvaničnika jasnu osudu sinoćnjih incidenata, što bi, kako je navedeno, bio prvi neophodan korak ka prevazilaženju problema.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas