Zagrepčanin za dlaku izbjegao tragediju (VIDEO)

Na snimku nadzorne kamere vidi se jedan vozač koji je za dlaku izbjegao tragediju u urušavanju dijela zgrade u blizini zagrebačke Klinike za traumatologiju tokom jučerašnjeg zemljotresa.
Oglas
Tokom jučerašnjeg zemljotresa sa zgrade se odlomio golemi betonski blok i pao na cestu.
Pogledajte kako je to izgledalo.
Pojavila se i snimka nadzorne kamere iz druge ulice, gdje se prolaznik na vrijeme prebacio na sredinu ulice, dok su dvojica muškaraca istrčali iz zgrade i otišli na drugo mjesto.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Više tema kao što je ova?
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas