Oglas

Navijači u Zagrebu pozirali sa zastrašujućim transparentom, što će policija?

author
N1 Info
12. jun. 2020. 10:55
>
11:08
PXL_271115_12280275
Marko Prpic/PIXSELL | Marko Prpic/PIXSELL

Srpsko narodno vijeće objavio je jutros na Twitteru fotografiju snimljenu u Zagrebu na kojoj se vide navijači kako drže natpis "Je**t ćemo srpske žene i djecu".

Oglas

Slovo "u" u riječi "djecu" je pretvoreno u ustaško, a grupa mladića razvukla je i HOS-ove zastave.

https://twitter.com/SrpskoV/status/1271305497430417408

Fotografiju je u Zagrebu, u Kustošijanskoj ulici, snimio fotograf Nikola Šolić te je objavio na Facebooku.

Zagrebačkoj policiji poslali smo upit o ovom događaju. Čim dobijemo odgovor o njihovim daljnjim koracima, odmah ćemo ga objaviti.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama