Oglas

Crnogorac uhapšen zbog sumnje da je silovao psa

author
SRNA
18. jul. 2020. 14:35
>
14:38
bg-podgorica vo-261219-vps-wmt.10_46_36_00.Still001
Ilustracija | Ilustracija

Pedesettrogodišnjak iz Danilovgrada u Crnoj Gori uhapšen je zbog sumnje da je silovao psa u centru grada, a nevladine organizacije su pozdravile što je policija reagovala na ovaj slučaj.

Oglas

Nevladine organizacije "Spasi me" u Danilovgradu i "Kuća životinja" u Spužu osudile su najnoviji primjer zlostavljanja psa u Danilovgradu i istakle da brojne studije ukazuju na povezanost zlostavljanja životinja sa nasiljem prema ljudima.

Ove organizacije su pozvale Osnovno državno tužilaštvo u Podgorici da osigura brzu reakciju na zlostavljanje i mučenje životinje.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama