Poziv građanima da se mole za zdravlje mitropolita Amfilohija

Kandidat za mandatara za sastav nove crnogorske vlade Zdravko Krivokapić pozvao je danas građane da se mole za zdravlje NJegovog visokopreosveštenstva mitropolita crnogorsko-primorskog Amfilohija i sve oboljele od Covida-19, kao i za zdravstvene radnike.
Oglas
"Umnožimo molitve za našeg mitropolita Amfilohija, onako kako se on uvijek molio za Crnu Goru. Molitve i podrška svim oboljelim od Covida-19 i našim zdravstvenim radnicima širom Crne Gore", napisao je mandatar Zdravko Krivokapić na svom "Twitter" nalogu.
Mitropolit Amfilohije, koji se liječi u Kliničkom centru Crne Gore nakon što je utvrđeno da je pozitivan na virus korona, jutros je stabilnog zdravstvenog stanja i dobro se osjeća.
Iz Mitropolije crnogorsko-primorske naveli su da je mitropolit pod stalnom brigom ljekara u Kliničkom centru.
Mitropolit Amfilohije smješten je u Klinički centar nakon što je utvrđeno da je pozitivan na virus korona.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas