Oglas

Najgori dan u Zagrebu dosad, 705 novozaraženih koronavirusom

author
N1 Hrvatska
22. okt. 2020. 09:58
>
10:01
PXL_211020_30570268
Zeljko Lukunic/PIXSELL | Zeljko Lukunic/PIXSELL

Kako je rekao Zvonimir Šostar za N1, u Zagrebu je danas 705 novih slučajeva zaraze, a testirano je više od 1.900 ljudi. Najgori je ovo dan u glavnom gradu Hrvatske od početka epidemije.

Oglas

Šostar je već jučer rekao da danas očekuje rekord za Zagreb.

Kazao je da sada plaćamo danak slobodnog ponašanja i nepridržavanja mjera od prije 10-20 dana.

Šostar je rekao i da će se otvoriti nova lokacija za testiranje u Novom Zagrebu.

"Razgovarali smo o istočnom parkiralištu velesajma. Problem je što moramo imati struju i internet zbog registracije osoba koje dolaze na testiranje, ali mislim da ćemo to riješiti", ističe.

Što se tiče novih mjera rekao je da su postojeće dovoljne i da se s njima može situacija staviti pod kontrolu ukoliko će se građani pridržavati propisanih mjera.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama