Oglas

Auto u Zagrebu udario dvoje djece na zebri, jedno ima teške ozljede

author
N1 Hrvatska
13. mar. 2021. 22:21
PXL_140819_25674496-750x500
Ilustracija: Luka Stanzl/PIXSELL | Ilustracija: Luka Stanzl/PIXSELL

Večeras se dogodila nesreća u kojoj je stradalo dvoje djece te su prevezeni u Klaićevu bolnicu. Više informacija bit će poznato nakon očevida.

Oglas

Dvoje djece stradalo je danas u Zagrebu kada je na njih naletio automobil. Prevezeni su u bolnicu gdje im je pružena pomoć.

”Dojava je bila oko 18:45 u Ulici Antuna Šoljana. Vozilo je naletjelo na dvoje pješaka i liječnička pomoć im se pruža u Klaićevoj bolnici”, priopćili su iz PU zagrebačke.

Kako neslužbeno doznajemo, vozač je prvo pobjegao s mjesta nesreće, no poslije se ipak vratio, piše DNEVNIK.hr.

Goran Roić, ravnatelj Klinike za dječje bolesti U Klaićevoj rekao je da je jedno dijete u bolnicu stiglo bez svijesti, s težim cerebralnim ozljedama. Trenutno je na intenzivnoj njezi, intubiran.

Drugo dijete je došlo pri svijesti, s manjim ozljedama.

“Obrada je još u tijeku”, rekao je Roić.

Više informacija znat će se nakon policijskog očevida.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama