Okupili se i ugostitelji i antivakseri na protestima u Beogradu

Na Trgu republike u Beogradu danas je održan skup na kojem su se okupili protivnici vakcinacije i mjera za suzbijanje koronavirusa. Održan još jedan protest ugostitelja, koji su se na kraju pridružili učesnicima skupa s Trga republike.
Oglas
Oni su istakli da su protiv bilo kakvih mjera protiv koronavirusa, kritikujući, kako su naveli, restriktivan odnos države Srbije.
Istovremeno, dok se u Beogradu odvijao skup građana koju protestuju zbog mjera uvednih zbog koronavirusa, održan je i još jedan protest ugostitelja, koji su se na kraju pridružili učesnicima skupa s Trga republike, javlja Nova.rs.
Okupljeni na protestu nosili su transparente sa natpisima “Stop kovid teroru”, ikone, zastave Srbije…
Da zaista ne mare za protivepidemiološke mjere, potvrđuje i to što je većina učesnika ovog skupa bila bez zaštitnih maski.
Protest su obezbjeđivali pripadnici MUP-a, dok saobraćajna policija reguliše saobraćaj.
Učesnici protesta su, kako navodi Nova.rs, blokirali Takovsku ulicu iz pravca Dorćola.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas