Predsjednik Hrvatske Zoran Milanović je danas primio drugu dozu cjepiva

Predsjednik Hrvatske Zoran Milanović danas je primio drugu dozu cjepiva protiv covida-19, potvrđeno je Indexu iz ureda predsjednika.
Oglas
Podsjetimo, prvu dozu primio je 7. siječnja, a tom se prilikom nakon cijepljenja obratio se javnosti i poručio: “Ljudi, cijepite se.”
“Pozivam sve koji žele, ali i one koji ne žele da se cijepe, i ono sigurno pomaže. Mislim da u ovom trenu kada ima više cjepiva nego onih koji su se voljni cijepiti, da će doći do preokreta. To je bolje, a ne manje loše. To je sve što mogu reći. Ljudi cijepite se, to je bolje nego razboljeti se”, rekao je tada Milanović, piše Index.
Više tema kao što je ova?
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas