Žena u Zagrebu "glumila" da je liječnica i medicinska sestra

Sudac istrage zagrebačkog Županijskog suda odredio je istražni zatvor 48-godišnjakinji koja se lažno predstavljala kao liječnica i od pacijenata uzimala novac, ali i kao medicinska sestra koja je iznajmljivala apartmane i nije ih plaćala.
Oglas
Sudac istrage je odredio istražni zatvor zbog opasnosti od ponavljanja kaznenog djela, priopćilo je Općinsko državno odvjetništvo u Zagrebu.
Tužiteljstvo je preciziralo da se 48-godišnjakinja od 4. rujna 2020. do 7. ožujka, kako bi se okoristila, u više navrata lažno predstavljala kao medicinska sestra i iznajmljivala apartmane na području Zagreba u kojima bi boravila, a potom ih napuštala bez da je platila troškove smještaja.
Sumnja se i da se lažno predstavljala kao liječnica te dogovarala bolnička liječenja i dijagnostičke obrade, a potom od oštećenika uzimala novac.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas