Zajedno su nastupali
Emotivni oproštaj Lepe Brene od Ljubiše Markovića, člana "Slatkog greha"

Nakon što su se članovi „Slatkog greha“ oprostili od svog dragog harmonikaša Ljubiše Markovića, poznatijeg kao Frenki, oglasila se i Lepa Brena, utučena nakon smrti dugoodišnjeg prijatelja i kolege.
Oglas
Kako je otkrila, Frenki je izgubio bitku nakon borbe sa teškom bolešću.
–Obično u ovim situacijama ostajem nijema od tuge. Do posljednjeg trenutka sam se nadala da će pobijediti bolest, nažalost otišao je. Neka počiva u miru – izjavila je pjevačica za Kurir, a potom se oglasila i na društvenim mrežama.
Brena je na svom zvaničnom Instagram profilu objavila Frenkijevu fotografiju uz emotikon slomljenog srca.
-Anđele- poručila je pjevačica.

Prije samo sedam godina, Ljubiša se posljednji put pojavio u Grandu kada je scenu dijelio sa Sašom Popovićem, kolegama iz benda i naravno Lepom Brenom.
Najveća balkanska diva i najpopularniji bend na ovim prostorima u emisiji Saše Popovića evocirali su uspomene i podsjetili nas na vrijeme kada su žarili i palili Jugoslavijom.
Kako je to izgledalo pogledajte u videu ispod.
╰┈➤ Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android /iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas