Oglas

Srbi i Albanci igrat će na neutralnom terenu?

author
FENA
17. okt. 2014. 14:56
>
14:57
Fudbal-Tanjug-1-
Tanjug | Tanjug

Prekinuta utakmica nogometnih kvalifikacija za plasman na Evropsko prvenstvo između selekcija Srbije i Albanije u Beogradu mogla bi se ponovo igrati na neutralnom terenu bez gledalaca, objavile su beogradske Večernje novosti, koje se pozivaju na izvor blizak Evropskoj nogometnoj federacije (UEFA).

Oglas

[caption id="attachment_14492" align="alignnone" width="750"]

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama