Žalgiris razbio Maccabi u Kaunasu, Paris slavio protiv Monaca (VIDEO)

Košarka 24. okt 202421:11 0 komentara
Facebook/BC Žalgiris Kaunas

Mnogi su sumnjali može li da bude konkurentan na euroligaškom nivou, ali dosad TJ Shorts ne samo da je konkurentan, već je i jedan od najboljih igrača u dosadašnjem toku sezone.

Na 33 sekunde do kraja naskočio je i pogodio s distance za pogodak kojim je njegov Paris definitivno slomio Monaco na gostovanju rezultatom 87:80 na kraju.

Gosti su izvrsno počeli meč i poveli sa 14:2, Monaco se već do kraja četvrtine vratio u igru, a kada je Monaco poslije pogodaka Jamesa i Dialloa poveo sa 73:67 na sedam minuta do kraja, činilo se da pobjeda ostaje u Kneževini.

Žilavi Parižani nisu tako mislili, Lo i Jantunen postigli su veoma važne poene.

Žalgiris je razbio Maccabi, bilo je 38:15 sredinom druge četvrtine i već tada je bilo izvjesno da će se nastaviti fantastičan start sezone Trinchijerijevog tima.

Istina, gosti su uspjeli da priđu i na -9, ali ne više od toga, i domaći su rutinski priveli meč kraju za pobjedu 78:63.

╰┈➤ Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad, pridružite nam se i na WhatsApp kanalu klikom ovdje.