Oglas

Duško Kuliš snimio novu navijačku pjesmu

author
N1 BiH
08. jul. 2016. 16:49
>
16:54
dusko
Screenshot | Screenshot

Popularni pjevač narodne muzike Duško Kuliš snimio je navijačku pjesmu u znak podrške nogometnoj reprezentaciji BiH.

Oglas

"Sarajevo, Zenica, Mostar, Banja Luka, navijaju zajedno kao jedna ruka, žedni slave pod zastavom stoje, na krilima sreće nikog se ne boje...", riječi su pjesme "Šampioni, idemo do kraja" autora Duška Kuliša.

Također, pjevač uskoro planira uraditi i spot, saopćeno je iz njegovog tima.

Kaže da su mu inspiracija za ovu pjesmu bili mladi zlatni košarkaši Bosne i Hercegovine: Džanan Musa, Njegoš Sikiraš, Sani Čampara, Lazar Mutić, Emir Čerkezović, Vedran Mirković, Aljoša Janković, Timur Ovčina, Srđan Kočić, Adi Alikadić, Nikola Đaković i Amar Barukčija.

Poslušajte novu pjesmu.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mrežaTwitter | Facebook.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama