
U Manchester Cityju su ponovo napravili jedan zanimljiv praznični video.
Oglas
Organizovano je takmičenje između igrača Građana, a pobjednik je onaj koji najduže izdrži, a da se ne nasmije.
Pobjednik izazova je bio Aleksandar Kolarov koji se jedini nije nasmijao na prikazane videoklipove, još je na kraju kazao da mu "uopšte nije smiješno".
Njima su puštani smiješni videoklipovi sa Youtubea, a pobjednik je bez konkurencije bio srbijanski defanzivac.
Edin Džeko je ispao drugi po redu, odmah nakon Antonija Zabalete.
http://www.youtube.com/embed/yoMi63eZOsE
Više tema kao što je ova?
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas