
Bosanski dijamant, kako ga popularno zovu, Edin Džeko učestvovao je u Cityjevim predbožićnim igrama koje se organizuju u prostorijama kluba, a u kojima svakodnevno učestvuju članovi engleskog prvaka.
Oglas
http://www.youtube.com/embed/BZa5tja-WZkKako je Džeko upravljao automobil na daljinski upravljač i prešao postavljene prepreke i zadatke pogledajte u videu koji je objavljen na Cityjevoj oficijelnoj Facebook stranici.
Više tema kao što je ova?
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas