Oglas

Zubizarreta: Duel Barce i Cityja je duel fantastičnih igrača

author
Beta
15. dec. 2014. 16:40
>
16:51
barca
EPA | EPA

Direktor Manchester Cityja Txiki Begiristein rekao je danas da se raduje duelu sa Barcelonom, u osmini finala Lige prvaka.

Oglas

[caption id="attachment_48022" align="alignnone" width="750"]

Sportski direktor Barcelone Andoni Zubizarreta rekao je da očekuje težak duel, ali da se nada da će njegov klub stići do same završnice ovog takmičenja. 

"Dobili smo istog protivnika kao prošle godine, očekujem teške utakmice. Manchester City ima izvanredan tim, sa veoma dobrim trenerom i veoma su konkurentni. Znamo sve o njima, igraju na visokom nivou i bit će teško", rekao je on.  

"To je duel dva velika tima, sa nevjerovatnim igračima, svašta može da se dogodi. Nadam se da ćemo stići do kraja", dodao je Zubizarreta.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama